Przyjęcia okolicznościowe

Historyczny klimat Rezydencji połączony z pięknym amerykańskim stylem glamour sprawia, iż każda uroczystość jest niezapomnianym przeżyciem.
Szukając miejsca kameralnego jesteśmy najlepszym wyborem. W naszej Rezydencji można zorganizować kameralne uroczystości firmowe, przyjęcia urodzinowe, bądź dowolne przyjęcie okolicznościowe perfekcyjnie dostosowane do oczekiwań.

Historyczna sala Rezydencji

Wszystko wokół Rezydencji ściśle łączy się z historią przepięknej ulicy, dawniej znanej jako Danzigerstraβe, która do dnia dzisiejszego jest jedną z najpiękniejszych w Koszalinie. Wokół obiektu znajdują się inne fenomenalne i niepowtarzalne zabytkowe wille, gdzie indziej nie spotykane. Dlatego urokliwości dla Gości dodaje nie tylko klimat naszej Rezydencji, a każdy z poszczególnych elementów, który sprawia, że przenosimy się do innego miejsca, wręcz można śmiało stwierdzić, że przenosimy się w czasie do innej epoki.
Dla naszych Gości szczególnie atrakcyjna jest nasza Sala Klubowa, w której całościowo udało się odzyskać jej oryginalny wygląd i uratować poszczególne elementy historyczne. W połączeniu z modernistycznymi dodatkami uzyskaliśmy niepowtarzalną całość, która poprzez dodatki, oświetlenie za każdym razem potrafi inaczej przedstawiać to pomieszczenie.

Informacje organizacyjne

  • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność na uroczystość do godz. 3:00 wynosi 861,00 zł brutto
  • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność na uroczystość do godz. 13:00 wynosi 580,00 zł brutto
  • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność na uroczyste śniadanie do godz. 12:30 wynosi 1963,00 zł brutto
  • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność do uroczystości na cały dzień ze śniadaniem wynosi 2346,00 zł brutto
  • Gwarancję wyłączności obiektu na uroczystość jest wyłącznie przy zajęciu w terminie uroczystości wszystkich apartamentów.
  • W cenie obsługi dla naszych klientów, państwa uroczystość będzie koordynowana przez profesjonalnego i wykwalifikowanego Konsultanta Eventowego.
  • Państwa uroczystość będzie obsługiwać w przypadku innych posiłków przez profesjonalną firmę kateringową. Co będzie wymagało ustalenia wszelkich kwestii obsługi uroczystości. Cena obsługi firmy kateringowej będzie indywidualna i jako dodatkowym koszt do uroczystości.

Rezerwacje

Rezerwacje i wszystkie ustalenia uroczystości należy wykonać mailowo, bądź przy spotkaniu wymagane jest podpisanie arkuszu zawierającego wstępne ustalenia.

Rezerwacja / Umówienie terminu na spotkanie / Zapytanie  apartamenty@rezydencjamysliwska.pl

WYKONUJĄC REZERWACJĘ TERMINU PO USTALENIU WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW I PODPISANIA UMOWY ,WYMAGANY JEST ZADATEK W WYSOKOŚCI 40%

Oferta uroczystości nie łączy się z innymi ofertami, ani promocjami.

Zmiana terminu / warunki anulacji

  • Umowa uroczystości może zostać jedynie anulowana z wyprzedzeniem do 30 dni przed uroczystością, gwarantować to będzie wyłącznie zwrot 50% zadatku.
  • Zmieniając termin uroczystości również wymagane jest minimum 30 dni przed terminem uroczystości, w innym przypadku potrącana jest kara w wysokości 10% zadatku.
  • W przypadku odwołania na ostatnią chwilę, bądź zgłoszenia przeniesienia terminu na ostatnią chwilę w terminie krótszym jak 30 dni zadatek jest całkowicie bezzwrotny i przepada.