Przyjęcia okolicznościowe

Historyczny klimat Rezydencji połączony z pięknym amerykańskim stylem glamour sprawia, iż każda uroczystość jest niezapomnianym przeżyciem.
Szukając miejsca kameralnego z doskonałą własną kuchnią, jesteśmy najlepszym wyborem. Nasze Menu łączy w sobie elementy klasycznej słowiańskiej domowej kuchni z tradycyjnymi elementami oryginalnej kuchni wschodniej.
W naszej Rezydencji można zorganizować kameralne uroczystości firmowe, przyjęcia urodzinowe, bądź dowolne przyjęcie okolicznościowe perfekcyjnie dostosowane do oczekiwań.

Historyczna sala Rezydencji

Wszystko wokół Rezydencji ściśle łączy się z historią przepięknej ulicy, dawniej znanej jako Danzigerstraβe, która do dnia dzisiejszego jest jedną z najpiękniejszych w Koszalinie. Wokół obiektu znajdują się inne fenomenalne i niepowtarzalne zabytkowe wille, gdzie indziej nie spotykane. Dlatego urokliwości dla Gości dodaje nie tylko klimat naszej Rezydencji, a każdy z poszczególnych elementów, który sprawia, że przenosimy się do innego miejsca, wręcz można śmiało stwierdzić, że przenosimy się w czasie do innej epoki.
Dla naszych Gości szczególnie atrakcyjna jest nasza Sala Klubowa, w której całościowo udało się odzyskać jej oryginalny wygląd i uratować poszczególne elementy historyczne. W połączeniu z modernistycznymi dodatkami uzyskaliśmy niepowtarzalną całość, która poprzez dodatki, oświetlenie za każdym razem potrafi inaczej przedstawiać to pomieszczenie.

Kuchnia Rezydencji

Kuchnia Rezydencji nie jednym zaskakuje, nawet podstawowe Menu za każdym razem podawane jest inaczej. Wyjątkowością jej jest to, że jest wyłącznie dla gości Rezydencji i nie jest restauracją. Serwisy posiłkowe wykonywane są o wskazanych porach i wymagają uprzedniego wyboru menu, oraz rezerwacji, ponieważ serwis wykonywany jest w formie patery podzielonej na dania ciepłe oraz zimne, sałatki i przystawki wszystko zależne od obranego wariantu.
Dla uroczystości Kuchnia Rezydencji opracowała specjalne trzy bogate w warianty Menu. Przy uroczystościach całkowicie zamkniętych dopuszczalne jest dostosowanie wariantów Menu pod indywidualne zamówienie.

Informacje organizacyjne

 • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność na uroczystość do godz. 3:00 wynosi 861,00 zł brutto
 • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność przy uroczystości do godz. 13:00 wynosi 430,50 zł brutto
 • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność na uroczyste śniadanie , bądź obiad do godz. 17:30 wynosi 478,00 zł brutto
 • Koszt wynajmu historycznej Sali Klubowej Rezydencji Myśliwskiej na wyłączność do uroczystości na cały dzień ze śniadaniem, obiadem i uroczystą kolacją wynosi 861,00 zł brutto
 • Gwarancję wyłączności obiektu na uroczystość jest wyłącznie przy zajęciu w terminie uroczystości wszystkich apartamentów.
 • W cenie obsługi dla naszych klientów, państwa uroczystość będzie koordynowana przez profesjonalnego i wykwalifikowanego Konsultanta Eventowego.
 • Menu Rezydencji Myśliwskiej wykonywane jest przez naszą kuchnię na miejscu.
 • Państwa uroczystość będzie obsługiwać nasz personel, jedynie w przypadku zewnętrznego kateringu będzie wymagane ustalenie kwestii obsługi uroczystości.

Rezerwacje

Rezerwacje i wszystkie ustalenia uroczystości należy wykonać mailowo, bądź przy spotkaniu wymagane jest podpisanie arkuszu zawierającego wstępne ustalenia.

Rezerwacja / Umówienie terminu na spotkanie / Zapytanie  apartamenty@rezydencjamysliwska.pl

WYKONUJĄC REZERWACJĘ TERMINU PO USTALENIU WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW I PODPISANIA UMOWY ,WYMAGANY JEST ZADATEK W WYSOKOŚCI 40%

Oferta uroczystości nie łączy się z innymi ofertami, ani promocjami.

Zmiana terminu / warunki anulacji

 • Umowa uroczystości może zostać jedynie anulowana z wyprzedzeniem do 30 dni przed uroczystością, gwarantować to będzie wyłącznie zwrot 50% zadatku.
 • Zmieniając termin uroczystości również wymagane jest minimum 30 dni przed terminem uroczystości, w innym przypadku potrącana jest kara w wysokości 10% zadatku.
 • W przypadku odwołania na ostatnią chwilę, bądź zgłoszenia przeniesienia terminu na ostatnią chwilę w terminie krótszym jak 30 dni zadatek jest całkowicie bezzwrotny i przepada.