Kuchnia Rezydencji

Niepowtarzalne smaki i doskonała obsługa, to jest to ,czym cechuje się wyjątkowość kuchni Rezydencji Myśliwskiej.

Historyczna Sala Klubowa Rezydencji

Sala Klubowa Rezydencji to miejsce zapraszające w niezapomnianą podróż. W jednej chwili, nasi goście znajdują się we wspaniałym wnętrzu, łączącym elementy amerykańskiego stylu glamour, który idealnie wkomponował się w niegdyś klubową salę historycznego ,,Pałacyku Myśliwskiego''. Ukryta w podziemiach oczarowuje, o każdej porze dnia i nocy.
W jednym miejscu udało się wkomponować historie wraz ze współczesnością. Nasi goście posiadają przywilej spędzania w niej klimatycznie czasu, aby w spokoju popracować, posiedzieć, w komforcie zjeść posiłek, nawet spotkać się ze znajomymi, bądź kontrahentami. Gwarantujemy całkowitą prywatność i spokój.

Śniadania | Obiady | Obiadokolacje

Sekret i filozofia naszej kuchni jest prosta. Ma być świeżo , smacznie i z pomysłem. Dbamy o każdy detal przygotowując i serwując posiłki. Łączymy kuchnię z elementami tradycyjnymi i oryginalnymi elementami domowej kuchni bałkańskiej i wschodniej.
Specjalnie dla naszych gości posiadamy II warianty śniadań, aby każdy znalazł coś dla siebie. Posiadamy III warianty przystawek do obiadokolacji. Nasi klienci mogą również skorzystać z opcji Lunch.
Jako, iż nasza kuchnia jest dodatkiem, działamy ciut inaczej jak standardowa restauracja.

7:00 - 9:00

13:30 - 15:30

18:30 - 21:30

11:00 - 13:00 & 21:30 - 23:30