Kuchnia Rezydencji

Kuchnia Rezydencji Myśliwskiej cechuje się wysokiej jakości potrawami i profesjonalną obsługą.
Nasza przestronna i elegancka jadalnia jest idealnym miejscem by w spokoju zjeść, popracować lub spotkać się ze znajomymi bądź kontrahentami.

Historyczna Sala Klubowa Rezydencji

Sala Klubowa Rezydencji w Koszalinie to miejsce zapraszające w niezapomnianą podróż. W jednej chwili, nasi goście znajdują się we wspaniałym wnętrzu, łączącym elementy amerykańskiego stylu glamour, z idealnie wkomponowaną dawną klubową salą historycznego ,,Pałacyku Myśliwskiego''. Ukryta w podziemiach kuchnia oczarowuje swoją wyjątkowością o każdej porze dnia i nocy.

W jednym miejscu udało się połączyć historię ze współczesnością, dając naszym gościom przywilej spędzania w niej klimatycznie czasu: pracując, odpoczywając, w komforcie jedząc posiłek, czy spotkając się ze znajomymi.

posiłki w Rezydencji

Filozofia naszej kuchni jest prosta - ma być świeżo, smacznie i z pomysłem. Dbamy o każdy detal przygotowując i serwując posiłki. Łączymy kuchnię tradycyjną z oryginalnymi elementami domowej kuchni bałkańskiej i wschodniej.

Elegancka atmosfera tworzy niezapomniane doświadczenie, a różnorodność menu i wysoka jakość sprawiają, że każdy posiłek staje się wyjątkowy.

śniadania
Oferujemy dwa warianty śniadań, aby każdy znalazł coś dla siebie.

obiadokolacja
Opiera się na zróżnicowanych świeżych i smacznych potrawach. 
herbata i kawa

Kawę i herbatę serwujemy rano od 7:00-13:00 i wieczorem od 18:00-22:00. 

7:00 - 9:00

07:00 - 13:00 & 18:00 - 22:00