O rezydencji

Rezydencja Myśliwska to doskonały wybór do zorganizowania podróży służbowej, spotkania biznesowego, szkolenia dla zespołu i innych uroczystości dla biznesu. Na terenie obiektu zorganizowane są idealne warunki do pracy, spokojnego spotkania i odpoczynku.
Obiekt dysponuje 14 w pełni wyposażonymi apartamentami. Każdy z nich posiada własny aneks kuchenny, łazienkę, telewizor, jedno miejsce parkingowe , bądź miejsce w garażu na terenie zamkniętej i monitorowanej posesji. Część apartamentów segmentów Premium, Comfort, Delux oraz VIP wyposażone są w komplety wypoczynkowe, dzięki którym klienci czują się jak w domu. Do dyspozycji Gości jest również profesjonalnie zorganizowana obsługa serwisów, oraz recepcja.

Informacje

Jesteśmy doskonałym miejscem na odpoczynek, wyjazd służbowy, spotkanie biznesowe, szkolenie, kameralną konferencję, kameralne uroczystości. W budynku posiadamy w pełni wyposażoną salę, mieszczącą do 30 osób. Sala wyposażona jest w nagłośnienie, duży telewizor służący jako wyświetlacz. Posiadamy niepowtarzalne i wyjątkowe menu specjalnie skomponowane dla naszych klientów. Do wyboru nasi Goście posiadają Menu: śniadań, lunchów, obiadów i obiadokolacji. Na uroczystości posiadamy odrębne specjalne opracowane menu w trzy warianty do wyboru. W przypadku zapotrzebowania bardziej urozmaiconego serwisu jak oferuje nasza Kuchnia Rezydencji, organizujemy catering wykonywany, przez firmę zewnętrzną.

Oferujemy Doskonałe rozwiązania dla twojego biznesu

dla Partnera biznes

Rezydencja Myśliwska oferuje pełną paletę rozwiązań dla firm, jak również specjalnie opracowane programy partnerskie dostosowane do potrzeb klientów, jak również regularności ich pobytów. Dostępne dla klientów biznes będących minimum raz . Oferowane są następujące programy:
  • Biznes Standard
  • Biznes Premium
  • Biznes Platinium

cisza, spokój i gwarancja doskonałych serwisów

Biznes Standard

Program oferowany dla nowych firm będących w naszej bazie rozliczeniowej, minimum raz na pobycie biznesowym.

Biznes Premium

Program dla klientów, którzy wykonali minimum trzy pobyty firmowe. Również i dla tych klientów jest specjalna forma rezerwacji priorytetowych.

Biznes Platinium

Program dla stałych klientów, których pobyty są regularne w roku. Firmy w programie Platinium posiadają priorytetowy przywilej rezerwacji. Biznes Platiunium daje gwarancję dostępności apartamentów w każdym sezonie.

Programy biznes Rezydencji Myśliwskiej to szeroka oferta udogodnień i korzyści dla firm.

Rezydencja Myśliwska to doskonały partner dla biznesu

Byli już państwo u nas?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Biznes i odebrania już dzisiaj swojego
członkostwa w Programie Biznes Rezydencji Myśliwskiej