apartementy dla firm w koszalinie

Rezydencja Myśliwska to doskonały wybór do zorganizowania podróży służbowej, spotkania biznesowego, szkolenia dla zespołu i innych imprez dla biznesu. Nasze apartamenty w Koszalinie stanowią świetną alternatywę dla hotelu, jeżeli zależy państwu na systematycznych lub długoterminowych wizytach biznesowych, bez konieczności wielokrotnej rezerwacji miejsca noclegu.  Jest to wygodne zwłaszcza dla firm mających swoją siedzibę lub zakład produkcyjny w Koszalinie i okolicach.

Obiekt dysponuje 14 w pełni wyposażonymi klimatycznymi apartamentami w Koszalinie. Każdy z nich posiada własny aneks kuchenny, łazienkę, telewizor, jedno miejsce parkingowe bądź miejsce w garażu na terenie zamkniętej i monitorowanej posesji. W budynku posiadamy również w pełni wyposażoną salę, mieszczącą do 30 osób. Na terenie obiektu przygotowane są idealne warunki do pracy, kameralnego spotkania i odpoczynku. Do dyspozycji Gości jest również profesjonalna obsługa serwisowa oraz recepcja.

rezydencja myśliwska apartamenty koszalin oferta dla firm to:

świetnie skomunikowana lokalizacja blisko morza
14 apartamentów - każdy z aneksem kuchennym, łazienką i telewizorem
apartamenty z parkingiem strzeżonym - każdy apartament ma miejsce parkingowe, bądź miejsce w garażu.
sala do spotkań i prezentacji - mieszcząca do 30 osób, wyposażona w nagłośnienie, duży telewizor służący jako wyświetlacz.
smaczne śniadanie, obiadokolacja i kawa -  dwa różne warianty śniadań, obiadokolację i posiłki specjalne zapewniamy we współpracy z profesjonalną firmą cateringową. 
cisza, spokój i gwarancja doskonałych serwisów – Gościom Rezydencji Myśliwskiej gwarantujemy: ciszę, spokój i obsługę na wysokim poziomie.
rozbudowany program Biznes – stałym gościom zapewniamy wiele korzyści w ramach programu Biznes

Oferujemy Doskonałe rozwiązania dla twojego biznesu

dla Partnera biznes

Rezydencja Myśliwska to oferta dla firm, wymagających wysokiego standardu i obsługi.  Nasze programy partnerskie dostosowane do potrzeb klientów, jak również regularności ich pobytów.  Oferowane są następujące programy:
  • Biznes Standard
  • Biznes Premium
  • Biznes Platinum

cisza, spokój i gwarancja doskonałych serwisów

Biznes Standard

Program oferowany dla nowych firm będących w naszej bazie rozliczeniowej, minimum raz na pobycie biznesowym.

Biznes Premium

Program dla klientów, którzy wykonali minimum trzy pobyty firmowe. Również i dla tych klientów jest specjalna forma rezerwacji priorytetowych.

Biznes Platinium

Program dla stałych klientów, których pobyty są regularne w roku. Firmy w programie Platinium posiadają priorytetowy przywilej rezerwacji. Biznes Platiunium daje gwarancję dostępności apartamentów w każdym sezonie.

Programy biznes Rezydencji Myśliwskiej to szeroka oferta udogodnień i korzyści dla firm.

Rezydencja Myśliwska to doskonały partner dla biznesu

Byli już państwo u nas?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Biznes i odebrania już dzisiaj swojego
członkostwa w Programie Biznes Rezydencji Myśliwskiej